"Wszystko co we mnie dobrego jest — sprawiła to Komunia święta, jej wszystko zawdzięczam. Czuję, że ten święty ogień przemienił mnie całkowicie. 0, jak się cieszę, że jestem mieszkaniem dla Ciebie, Panie; serce moje jest świątynią,           w której ustawicznie przebywasz..."  (Dz. 1392)                               św. Siostra Faustyna

INTENCJE MSZALNE       13.09.2021 – 19 .09.2021r



Poniedziałek:
7.00
+ Stanisław Liszkiewicz - od rodziny Skałbów


FATIMA
18.00
+ Adam Włoch w 4 rocz. śmierci, Janusz Piszczek

Wtorek:
7.00
+ Grzegorz Cudak - od braci z rodzinami

18.00
+ Maria Kiełbowicz - od kuzynki Janiny Szlachetka


Środa:
7.00
+ Renata Braś - od kuzynki Heleny z mężem i dziećmi z rodzinami


18.00
+ Wojciech Janicki, Waleria i Salomea żony, Piotr Syrda, Zofia żona, Tadeusz syn i zmarli z tych rodzin


Czwartek:

7.00
+ Helena Sajak - od syna Kazimierza z żoną Ewą


18.00
1) O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla członków Bractwa św. Michała Archanioła i ich rodzin, oraz o rozwój kultu
   św. Michała Archanioła


2) + Władysław Szuba w 10 rocz. śmierci., Józef syn, Józef Szuba, Aniela żona, Stanisław Postawa, Maria żona, Józef Postawa

Piątek:
7.00
1) + Władysława Szlachetka - od Ewy Bobowskiej z rodziną


2) Dziękczynno - błagalna w 18 rocznicę urodzin Dominika


18.00
1) + Zbigniew Racinowski w 2 rocz. śmierci


2) + Irena i Kazimierz Kurowscy


Sobota:
7.00
+ Maria Szlachetka - od wnuczki Beaty z rodziną


ŚLUB
15.00
Joanna Choroba i Maciej Szczotkowski


18.00
1) + Franciszek Filipek w 8 rocz. śmierci

2) + Jan Łapa, Maria córka, jego rodzice i bracia, Jadwiga i Stanisław Walczak, ich dzieci, Jakub i Aniela Gaweł, Aleksander syn

NIEDZIELA:
7.00
Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Eweliny


9.00
1) + Karol Dańda, jego rodzice, Michalina, Józef Zborowski, Walenty Pęcek


2) + Stanisław Galas w 7 rocz. śmierci


11.00
+ Maria Szlachetka - od ss. Albertynek


15.30
+ Ryszard Łukaszuk, jego rodzice, Józef syn, Anna Franczak, jej rodzice

INTENCJE MSZALNE    20.09.2021 – 26 .09.2021r

Poniedziałek:
7.00
+ Andrzej Jania - od córki Grażyny z rodziną


Pogrzeb  
śp. Jan Włoch

14.30 wprowadzenie i różaniec
15.00 Msza święta


18.00
+ Jadwiga Oliwa – od Józefa z rodziną


Wtorek:
7.00
+ Kazimierz Rusznica - od rodziny Wiśniczów


18.00
1) + ks. Stanisław Polak w rocz. śmierci


2) + Czesław Maciejczyk


Środa:
7.00
+ Jan Szlachetka w 1 rocz. śmierci, Józef i Anna rodzice


18.00
ZBIOROWA:

1) + Andrzej Polewka - od wnuczki Pauliny z mężem
2) + Ryszard Zachara - od Iwony i Tomasza Oliwa z dziećmi
3) + Mateusz, Helena i Jan Świerczek, Anna i Antoni Wilkołek
4) + Franciszek Łapa w rocz. śmierci, Helena żona
5) + Józef Bujas, Maria i Franciszek rodzice
6) + Mateusz Kościelniak - od Małgorzaty i Mirosława Święch z rodziną
7) + Danuta Podoba - od siostry Heleny z rodziną
8) + Tadeusz Wilk - od pracowników firmy Dar–Plast


Czwartek:

7.00
+ Grzegorz Cudak - od taty Stanisława


18.00
1) + Jan Filipiec - od Bernadety i Karoliny Kanickich

2) + Czesław i Aniela Zawiscy

Piątek:
7.00
1) + Maria Węgrzyn - od sąsiadów z rodziny Rozum


2) + Karol Wilkołek, Helena żona, Antoni Szlachetka, Joanna żona, Jan Holewa


18.00
+ Tadeusz Cygan - od żony i córki Karoliny


Sobota:
7.00
O trwałość i świętość małżeństw oraz błogosławieństwo Boże dla rodzin


18.00
+ Jadwiga Wietrzyk - od siostry Elżbiety

 


NIEDZIELA:
7.00
+ Alicja Łukaszuk, Paweł i Józefa Szlachetka, Maria Kurowska, Stanisław Kurowski, Józefa żona, Ryszard Łukaszuk


9.00
1) Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę urodzin Edwarda oraz całej rodziny


2) + Kazimierz Woźniak, Jan Bujak, Franciszek Woźniak, Stefania żona, Elżbieta córka, Henryk Szlachetka, Aniela żona, Pelagia, Jan, Antonina ich dzieci


CHRZEST
11.00
+ Jadwiga Oliwa - od rodziny Tylków z Sieprawia


15.30
Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Janiny i Jana i całej rodziny

 

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz